Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Moje pocity z E-Fitu
Moje pocity z E-Fitu

Moje pocity z E-Fitu

Moje pocity z E-Fitu

Rada by som sa s Vami podelila o svoje pocity a nadšenie z E-Fit prístroja s technológiou EMS.

O tomto prístroji som sa dozvedela, keď sme mali deň zdravia u nás vo firme. Dala som si spraviť diagnostiku telesnej stavby tela a dostala som jeden vstup zdarma na E-Fit prístroj.

Dohodla som si termín s trénerkou Maťkou. Priznám sa, že som bola zvedavá, pretože so Speedfitom som už mala skúsenosť. Chcela som to aj porovnať, priznávam.

A bola som nadšená zo všetkého. S úvodným oboznámením, všetkými informáciami, ktoré som sa dozvedela, odbornosťou EMS trénera, prístupom ku mne a s prostredím kde som cvičila. Celé know-how je veľmi prepracované do detailov. Bola som moc spokojná, a preto som sa rozhodla, že do toho idem.

Maťka mi vyšla v ústrety, čo sa týka termínov a začala som cvičiť. Na začiatku cvičenia sme spravili diagnostiku telesnej stavby tela a dohodli sme sa, že na konci spravíme diagnostiku znova.

Každý krát som sa tešila na cvičenie. Bola som nadšená z profesionality trénerky. Každé cvičenie som videla, že napredujem a zlepšujem sa. Čo bola pre mňa motivácia ďalej na sebe pracovať.

Pred posledným cvičením sme spravili diagnostiku a s výsledkom som bola spokojná. Úbytok na váhe, zníženie telesného tuku, nárast svalovej hmoty a zrýchlenie metabolizmu. Celkový dojem bol pre mňa veľmi pozitívny, a preto môžem vrele odporučiť tento druh cvičenia. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Ďakujem

23. 02. 2015, Mirka Zamcová