Get the Serrapeptase Plus pack now +30% content for the price of the classic pack. More on...

Moje skúsenosti s E-Fit cvičením
Moje skúsenosti s E-Fit cvičením

Moje skúsenosti s E-Fit cvičením

Moje skúsenosti s E-Fit cvičením

E-Fit štúdio začal navštevovať môj manžel, avšak z pracovných dôvodov veľa krát nestíhal absolvovať tréning, ale aj napriek tomu bol veľmi spokojný s výsledkami, ktoré sa dostavili na prekvapenie veľmi rýchlo. Odporučil aj mne, skúsiť toto cvičenie.

Predtým som pravidelne navštevovala klasické fitness-centrum.
Mám 31 rokov a som matka 2 detí, kilečka po pôrodoch pribudli a veľmi ťažko sa chudnú, pretože veľa času pri deťoch a práci nie je.
E-Fit je časovo nenáročný a účinný, cítim sa po určitej dobe cvičenia s ním oveľa lepšie, zlepšil sa mi spánok, kondícia, a taktiež trávenie. Po cvičení sa cítim plná energie a radosti. Moje telo je oveľa pevnejšie a samozrejme, prejavilo sa to aj na váhe. V porovnaní s klasickým cvičením vo fitness centre je to neporovnateľný rozdiel. Cvičenie zaberie menej času a pritom je oveľa účinnejšie a efektívnejšie.
Chcem sa poďakovať mojej trénerke Maťke, ktorá mi ukázala správnu cestu k lepšej kondícii a životnému štýlu, dala mi veľa rád a informácií o výživových doplnkoch. Cvičenie ma veľmi baví, je to zábavné a návykové :)
... cvičila by som aj každý deň, ale vzhľadom na záťaž, to nie je možné.
E-Fit by som odporučila každému, nielen aby schudol, ale aj k zlepšeniu si kondície a spevneniu svojho tela, pretože zdravie je veľmi dôležité a pohyb je cesta k zlepšeniu kvality  svojho života. Ja osobne budem cvičenie absolvovať aj naďalej, pretože som veľmi spokojná s jeho účinkom.
Všetkým prajem skvelé výsledky, a zároveň ešte raz ďakujem trénerke Martinke za podporu a energiu, ktorú mi pri cvičení dodáva, a tiež celej firme Kompava.

S pozdravom

                                                   3.10. 2014, Martina Beláková