Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Mrazom sušené lesné ovocie

Product is suitable for Vegans Gluten-free Product No GMO 100 % Natural Product

Lyofilizované ovocie od slovenského výrobcu Brix balené v nepriehľadnom trvanlivom obale.

Mrazom sušené lesné ovocie
Package:
Flavor:
Price:
0.00 €

Product description

Mrazom sušené LESNÉ OVOCIE značky Brix je chutný snack, ktorý je vyrobený zo 100% čistého ovocia. V lesnej zmesi sa nachádzajú lesné jahody, čučoriedky, maliny a černice, ktoré boli pestované a zbierané maximálne ekologicky. Vyrobené na Slovensku.

Bobuľovité ovocie, ktoré rastie v lesoch, sa vyznačuje vyšším obsahom vitamínu C a tiež niekoľkonásobne vyšším obsahom minerálov ako vápnik, železo, horčík či fosfor. Všetko sú to zložky, ktoré podporujú náš imunitný systém. Mrazom sušené lesné ovocie vám nielen osladí deň, ale tiež podporí imunitu.

Produkt bol tvorený v spolupráci s legendou slovenského športu Nasťou Kuzminovou, ktorá odmalička spoznávala jedinečné vlastnosti lesného ovocia.

Mrazom sušené ovocie je čisté ovocie, z ktorého sa odstraňuje voda. Po vysušení zostáva chrumkavé, zachováva si nielen farbu a chuť, ale tiež až 98 % výživových hodnôt. Je úplne bez konzervantov, bez pridaného cukru a bez umelých farbív. Vhodné pre vegánov.

100 gramové balenie mrazom sušeného lesného ovocia bolo vyrobené až z 1 kilogramu čerstvého lesného ovocia.

Serving instructions

Mrazom sušené lesné ovocie môžete rehydratovať alebo konzumovať priamo. Výborne sa hodí do smoothies, jogurtov a na prípravu rôznych dezertov, dochutiť si ním môžete proteínový Extra mass Puding, JAMI dezert alebo Micellar proteín. Lesná zmes chutí výborne aj samostatne

Nutritional values

100g
Energy value1654 kJ/395 kcal
Fats3,87 g
  of which saturated fatty acids0,28 g
Carbohydrates84,2 g
  of which sugars39,7 g
Dietary fiber24,7 g
Proteins6,6 g
Salt<0,01 g

Lesné ovocie: 25% jahody, 25% čučoriedky, 25% maliny, 25% černice dehydrované procesom lyofilizácie (proces sušenia mrazom).

Uchovávajte na suchom mieste. Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Mrazom sušené lesné ovocie

Product reviews

 • 5 stars
  0 x
 • 4 stars
  0 x
 • 3 stars
  0 x
 • 2 stars
  0 x
 • 1 star
  0 x