Get the Serrapeptase Plus pack now +30% content for the price of the classic pack. More on...

„Prečo práve E-FIT?“
„Prečo práve E-FIT?“

„Prečo práve E-FIT?“

„Prečo práve E-FIT?“

 

Prečo vyhral u mňa práve E-FIT, keď je toľko iných možností, ako si precvičiť svoje telo a zároveň ho ako tak  spevniť ?

I ja, ako i mnoho iných žien po 40.-tke, patrím do skupiny, čo zjem navyše, to dvojnásobne musím vydrieť v posilovni, na bicykli, či na korčuliach......

I ja, ako i väčšina z nás, moderných ľudí, hľadám stále niečo nové, aby som sa ako tak dopracovala aspoň z časti k svojej vysnívanej postave spred  svojich čosi vyše 20.tich rokov :) , ale márne......

Vyskúšala som novodobú zumbu, cvičenie na trampolíne, powerplate, aerobic, posilovňu .....

Všade veľa ľudí,....domov som prišla hladná a zjedla som všetko, čo mi prišlo na chuť... a bolo zase po vysnívanej postave a mojom vyše dvojhodinovom trápení.....

Na druhý deň som si opätovne dávala záväzok, že takto nie... po cvičení nejem... ale márne...

Až som jedného pekného dňa stretla svojho kamaráta, pochválila som ho, ako pekne schudol, keď nikdy veľký športovec nebol....že by nejaká nová účinná špeciálna diéta?

... a už to bolo... porozprával mi o novom cvičení u nich vo firme ....večer som sadla k počítaču, všetko si naštudovala a na druhý deň som sa hneď aj objednala na prvú konzultáciu ....a tu sa to všetko začalo :) to bola moja prvá nová motivácia....schudnutý kamarát :) :)

Po prvom vstupe do E-Fit štúdia ma hneď na úvod dostal prívetivý úsmev peknej štíhlej blondínky ...wau, to bola hneď moja druhá motivácia ....úsmev a krása našej Martinky trénerky ....a už som vedela, že tu sa budem cítiť naozaj fajn. Hneď zo mňa opadla akákoľvek tréma. Hanblivosť ešte chvíľu pretrvávala, ale aj tej bol za chvíľu koniec....len ja, zrkadlo a krásna a milá trénerka...žiadni ľudia.... to bola moja tretia motivácia :)

To ma však veľmi rýchlo prešlo, keď som sa na úvod postavila na špeciálnu váhu Tanitu. Trénerka zmerala moje telesné hodnoty, viscerálny tuk, o ktorom som dovtedy ani vôbec nevedela, že vlastne existuje ....tu som si hneď rýchlo prehodnotila svoje večerné vyjedanie chladničky.... moja štvrtá motivácia :)

Len čo som si obliekla cvičebný úbor a dostala prvý impulz...ešte som ani len netušila, čo ma vlastne čaká...vedela som, že cvičiť 20 minút a hotovo... no niečo v tom bude, nebude to predsa len tak....A veruže ani nebolo....

Po prvej hodine som ledva odkráčala na parkovisko k svojmu autu. Ďalšie dva dni som ani len netušila, že to ubolené telo je vlastne moje. A večer ?

Žiadne vyjedanie chladničky nenastalo .... od únavy a poriadnej svalovice mi ani nechutilo ....a to bola moja posledná  - piata motivácia :) ....vedela som, že to je to, čo som tak dlho hľadala...

... niečo nové, niečo energické, niečo každú hodinu iné, a vždy pre mňa prekvapivé...niečo, kde som len ja a trénerka... niečo, čo trvá len 20 min a stojí za to ...

Od mojej prvej hodiny ubehlo už celých 8 mesiacov... trvalo mi dlho, keď som si všimla na sebe prvé zmeny..... Ručička na váhe nie a nie klesnúť.... ale nevzdávala som to... predsa sa  musí nejaký výsledok dostaviť, to nie je možné... žiadne večerné vyjedanie chladničky, poctivý tréning a nič?  Dočkala som sa .... rifle mám o niečo menšie, pás sa pomaly formuje, ruky spevňujú, chrbát nebolí...... Mám konečne svojich 5 motivácií a krásny pocit :)

A práve mi pribudla 6. motivácia :) - moja dcéra, ktorá sa spolu so mnou teší na každý deň, kedy má s trenérkou už aj ona svoju vlastnú hodinu. Povzbudzujeme sa, vážime, porovnávame a motivujeme navzájom. Je to krásne :)

Veľká vďaka, mňa i mojej dcére, patrí našej zlatej trénerke Martinke. Jej vysoko profesionálny, prívetivý, milý a zároveň veľmi povzbudzujúci prístup nás dokáže neskutočne motivovať a povzbudiť. Na každú hodinu sa obe veľmi tešíme....

Jej úsmev a prirodzená milota nás po celodennom zhone dokáže neskutočne naladiť na celý zvyšok dňa. Takýchto zlatých mladých ľudí stretneme už dnes málokde. O to viac si stretnutia s našou Martinkou, lebo ona je už naozaj naša :) a naším zrkadlom, obe s dcérou, neskutočne užívame.

Veľká vďaka patrí aj pani Želke, srdcu celej Kompavy, za krásny, čistý priestor, v ktorom vybudovala príjemné E-Fit štúdio.... Jej vysoko profesionálny prístup a odbornosť oceňuje celá moja rodina každým dňom na neskutočných zdravých výrobkoch, ktoré firma Kompava zároveň vo svojom portfóliu ponúka. Na energetických želé tyčinkách "Energy bar" sme doslova závislá celá rodina.... sú naozaj vynikajúce :)

Konečne som našla to, čo som tak dlho hľadala. Nehľadám už len vysnívanú postavu... Našla som nový rozmer - zdravé cvičenie, našla som novú kamarátku, výbornú osobnú trénerku, pod ktorej odborným prístupom je moje cvičenie a pohyb naozaj zdravý a konečne ma baví. A moja celá rodinka našla novú zdravú sladkosť :)

Prajem celému tímu Kompavy veľa spokojných zákazníkov a E-Fit štúdiu veľa spokojných klientov :) Ďakujem ...

 

17. 03. 2014, Janka Hunová